اصلاح الگوي مصرف، محور اصلي نمايشگاه بين المللي قرآن

maryam hashemi

1388-5-31


قائم مقام هفدهمين نمايشگاه بين المللي قرآن گفت: اصلاح الگوي مصرف، مهمترين و اصلي ترين محور برنامه هاي امسال نمايشگاه قرآن است.

'عليرضا معاف' در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، درخصوص برنامه هاي انجام شده براي اين دوره از نمايشگاه قرآن گفت: با توجه به نامگذاري سال جاري با عنوان 'اصلاح الگوي مصرف' از سوي مقام معظم رهبري، محور برنامه هاي اين نمايشگاه برگزاري طرح هاي مرتبط با الگوي مصرف است.

وي بااشاره به تغييرات انجام شده در بخش هاي مختلف نمايشگاه قرآن، اظهارداشت: تغيير کيفي در دو بخش دانشگاهي و خانواده و همچنين ايجاد کتابخانه جامع علوم و معارف قرآني ازجمله اقداماتي است که در هفدهمين نمايشگاه بين المللي قرآن انجام شده است.

معاف با اشاره به تغيير زمان برپايي نمايشگاه قرآن در سال 88 خاطرنشان کرد: به دليل ايجاد امکان بازديد بازديدکنندگان از استان هاي مختلف و محدوديت هاي سفر و انجام فريضه روزه، نمايشگاه قرآن امسال 6 روز زودتر افتتاح مي شود.

وي، زمان بازديد نمايشگاه را ساعتهاي قبل از افطار و بعد از افطار دانست و گفت: به دليل اينکه نمايشگاه امسال با روزهاي گرم تابستان مقارن شده است، زمان بازديد مردم از ساعت 16تا24 است.

قائم مقام نمايشگاه بين المللي قران، بيش از 15 هزار نسخه کتاب خريداري شده براي نمايشگاه را از ديگر اقدامات اين دوره دانست و افزود: کتابهاي بين المللي خريداري شده، همراه با کتاب شناسايي که به تفسير و توضيح کتب مي پردازد، در معرض ديد بازديدکنندگان نمايشگاه قرار مي گيرد.

معاف، استقبال ناشران از شرکت در نمايشگاه قرآن را بسيار گسترده خواند و افزود: تاکنون بيش از 216 ناشر براي شرکت در نمايشگاه اعلام آمادگي کرده اند که يکي از دلايل اين استقبال حضور گسترده و بازار خوب جذب مشتري است.

وي، با اشاره به برپايي کارگاه هاي آموزشي در طول برگزاري نمايشگاه قرآن خاطر نشان کرد: آموزش روخواني، فصيح خواني، مفاهيم قرآن و انجام کارهاي ابداعي در بخش کودک و نوجوان از ديگر برنامه هاي نمايشگاه هفدهم است.

معاف، عنوان کرد: با اقدامات انجام شده و همکاري شرکت پخش کتاب ايران سعي براين داريم که کتب ديني، قرآني و مذهبي را با تخفيف بالايي ارائه کنيم.

وي درباره حضور ناشران بين المللي در اين دوره از نمايشگاه قرآن اظهارداشت: 20 کشور در بخش بين الملل نمايشگاه و 16 ناشر داخلي در اين دوره

 
صفحه اصلی
گزیده سخنان مقام معظم رهبری
الگوي مصرف از ديدگاه بزرگان
ضرب المثل ها در الگوی مصرف
اسامی دوستانی که طرح ومقاله ارائه کردند
اصلاح الگوي مصرف ،چگونه؟
سايتهاي مرتبط
معرفی کتاب
با دبيرخانه....
تماس با ما
اسامی برگزیدگان پیشنهادات هفتگی


اخبار
اصلاح الگوی مصرف به سرمایه گذاری نیاز دارد
1388-6-16
دستورالعمل جدید الگوی مصرف آب ابلاغ شد
1388-6-3
اصلاح الگوي مصرف، محور اصلي نمايشگاه بين المللي قرآن
1388-5-31
مشاهده صورتجلسات دبیر خانه طرح مدام از تاریخ 17/5/88 در بخش اطلاعیه سایت
1388-5-17


اطلاعیه
صورتجلسه شماره 4 دبيرخانه طرح مدام
1388-6-7
صورتجلسه دبيرخانه طرح مدام در بيمارستان رازي
1388-6-3
صورتجلسه شماره2جلسات دبیر خانه طرح مدام
1388-5-17
صورتجلسه شماره 3 جلسات دبیرخانه طرح مدام
1388-5-17


نظرسنجي
 
سایت ما چقدر مفید بوده؟
خیلی خیلی زیاد
زياد
متوسط
كم


نمایش نتایج


آمار وب سایت

تعداد بازديدهای اين وب سایت: